Aké podlahy sú top pre rok 2023

Top-podlahy-pre-rok-2023-blog-title

V roku 2023 sa očakáva rastúci trend voľby kvalitných drevených podláh do interiérov domov a komerčných priestorov. Jedným z najobľúbenejších výrobcov je spoločnosť Planet Parket, ktorá ponúka niekoľko variantov drevených podláh, vrátane modelov Dub Naturale, Dub Bianco, Dub Bruno a Dub Vaniglia.

Podlaha Planet Parket Dub Naturale je ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú prírodné a neupravené drevo. Tento model má jemnú štruktúru a farebnú paletu od najsvetlejších odtieňov až po tmavé farby, ktoré umožňujú vytvoriť skutočne unikátny a autentický vzhľad pre vaše interiéry.

Planet Parket Dub Bianco je model s moderným a elegantným vzhľadom, ktorý sa vyznačuje jasnými a svetlými farbami. Tento model sa hodí do priestorov, ktoré vyžadujú svetlý a vzdušný dizajn, a to vďaka svojmu svetlému odtieňu, ktorý opticky zväčšuje miestnosť.

Ak hľadáte drevenú podlahu s hlbokými odtieňmi, môže byť model Planet Parket Dub Bruno tou správnou voľbou. Tento model disponuje tmavými a bohatými farbami, ktoré dokážu vytvoriť útulnú a elegantnú atmosféru v interiéri.

Posledným modelom v rade je Planet Parket Dub Vaniglia, ktorý sa vyznačuje svetlými odtieňmi a jemným jemným nádychom vanilky. Tento model je vhodný do priestorov, ktoré potrebujú jemný, ale zároveň výrazný prvok, ktorým sa stane práve jeho špecifická farba.

Všetky tieto modely Planet Parket ponúkajú kvalitný výber dreva, ktorý bol spracovaný v súlade s najnovšími technológiami a trendmi. Sú vhodné pre rôzne interiérové štýly a sú odolné proti opotrebeniu a poškodeniu. Ak hľadáte trvanlivú, kvalitnú a krásnu drevenú podlahu, modely Planet Parket Dub Naturale, Dub Bianco, Dub Bruno a Dub Vaniglia sú vynikajúcou voľbou pre váš domov.

Bausad Web

Otváracie hodiny showroom

Po – Pia: 08:00 – 18:00
So: 09:00 – 13:00

Otváracie hodiny sklad

Po – Pia: 08:00 – 16:30
(výdaj / príjem)

Adresa prevádzky

BAUSAD spol. s r. o.
Rožňavská 1 (R1 Centrum)
831 04 Bratislava

Predajna