Moland Dub Living

Kolekcia: Kód produktu: 14931265-2 Kategórie: ,

Trojvrstvová drevená dubová podlaha s nádherne vytriedeným európskym rustikálnym dubom s kartáčovaným povrchom zakončeným oxidatívnym alebo bielym oxidatívnym olejom. Štvorstranná maxifáza a výrazné hrče umocňujú masívnu rustikalitu podlahy. Široké a dlhé doska s moderným zámkom G5 s veľmi jednoduchou pokládkou jednoduchým sklopením lamely. Možná inštalácia je aj celoplošným lepením, ktoré obzvlášť odporúčame pre všetky drevené podlahy pre jeho užívateľský komfort a luxusný pocit pri chôdzi. Podlaha je vhodná na podlahové vykurovanie, ideálna podlaha pre moderný aj klasický interiér.85.52 / m2 (s DPH) 66.00 / m2 (s DPH)

Dostupnosť: 7 - 14 dní

Pre viac info volajte na: +421 2 44 63 04 77

Po-Pia: 09:00 - 18:00, So: objednaní klienti


Technické údaje

Hmotnosť 20.00 kg
Dĺžka (mm)

2190

Šírka (mm)

190

Hrúbka (mm)

14

Balenie (m2)

2.5

Vzor

Triedenie

Povrchová úprava

Počet drážok

4

Spoj

zámok G5

Záťažová trieda

Vhodnosť pre podlahové kúrenie

áno

Odolnosť proti vode

nie

Tepelný odpor (m2 K/W)

0.125

Spôsob montáže

Hmotnosť (kg / m2)

8.00

Záruka v rokoch

2

KonštrukciaPopis produktu

Drevo je prírodný materiál s charakteristickými vlastnosťami. Hrče, rozdielna farebnosť dreva a jej celková prirodzenosť zvýrazňujú krásu prírodného materiálu. Preto sa farebné odchýlky prírodných aj dymených materiálov neposudzujú ako vada, ale ako prirodzená vlastnosť materiálu. To isté sa týka aj drobných rozmerových odchýliek. Drevo „dýcha“ a svojimi rozmermi sa prispôsobuje vzdušnej vlhkosti vo svojom okolí.


Doplnkové produkty

Vhodné príslušenstvo

Pedross Dub biely olej

Drevená parketová soklová lišta so smrekovým jadrom obalená drevenou dýhou slúži na elegantné ukončenie parketovej podlahy...

Parky Basic 2mm (bal. 20 m2)

Originálna penová podložka pod drevené podlahy Parky. Podložka je vhodná pre inštaláciu na podlahové vykurovanie.